Veliköy Mh. Vatan Cd. No:15-19 Çerkezköy / TEKİRDAĞ
05327344804
gokhan@turktest.com.tr

Üsküdar Osgb

Üsküdar Osgb

Üsküdar Osgb

Firmanızın çalışma sürecinde verimliliği destekleyen pek çok yapıcı çalışma bulunuyor. Bunların başında osgb hizmetleri geliyor. Her firmanın işyeri hekimi, iş güvenliği uzmanı ve sağlık personeli çalıştırma yükümlülüğü vardır. Bu birimlerle çalışarak profesyonel kadrolardan bu hizmetleri alabilirsiniz. Ekstra eleman çalıştırmak ve takibini yapmak gibi ekstra maliyetlerle karşı karşıya kalmazsınız. Bu alanda Üsküdar osgb araştırmalarınızda sunduğumuz hizmetlerle çalışma ortamında ve çalışanlardan kaynaklanan olumsuzlukların tespit edilebilmesi adına düzenli olarak denetimler yapılmaktadır. Bu şekilde olumsuzluklar oluşmadan önüne geçilmesi Üsküdar iş güvenliği hizmetleri ile sağlanabiliyor.

Risk Oluşmadan Engellemek

Üsküdar Osgb

Firmanız adına süreci takip eden iş güvenliği uzmanlarımız firmanız yöneticilerime raporlar sunar ve hazırlanan risk analizi raporları ile çalışma alanlarınız için gerekli önlem ve tedbirlerin alınması sağlanır. Sunulan hizmetlerde riskler ve çalışma alanlarındaki eksiklikler önce tespit edilir, daha sonra ise raporlar ve önerilerle de bu risklerin ortadan kaldırılabilmesi ile ilgili çalışmalar yapılır. Bu şekilde çok daha verimli bir çalışma ortamı elde edilir. Özellikle işyeri hekimi ile sağlık alanında personelin karşılaşabileceği olumsuzluklara anında müdahale sağlanabilir. Alınacak tüm bu tedbirler personelinizin çalışma şartlarındaki kaliteli artırır. Motivasyonu destekler ve doğal bir sonuç olarak çalışma verimi ortaya çıkar. Bunların yanında tehlikeli maddelerle çalışan firmalar için acil durum eylem planı oldukça hayati bir önlemdir. Karşılaşılabilecek acil durumlar karşısından personel nasıl hareket edeceğini bildiğinde risk durumundan en az hasarla çıkabilirsiniz.

Personele Yönelik OSGB Eğitimleri

Risk faktörlerine karşılık uzmanlarla alacağınız önlemlerin yanında personelinize belirli eğitimler vererek te çok daha etkin bir korunma sağlayabilirsiniz. Bunlar arasında Üsküdar ilk yardım eğitimi hizmetlerimiz yer alıyor. Personelin karşılaşabileceği olumsuzluklar karşısında eğitimli olması ile hayat kurtarabilecek deneyimler ve bilgiler edilebilirler. Bunların yanında Üsküdar yangın eğitimi hizmetlerimizde çok önemli çalışmalar olmaktadır. Hemen hemen her iş yerinde yangın gibi riskler bulunuyor. Bu nedenle personelin tatbikatlar ve eğitimlerle bu tip durumlarda ne yapacağını bilmesi gereklidir. Tüm bu çalışmaların ortak neticesi olarak daha kaliteli çalışma sahaları oluşur ve Türktest’in hizmetleri ile çok daha yüksek oranlarda çalışma verimi elde edebilirsiniz.

Üsküdar Osgb, Üsküdar İş Güvenliği, Üsküdar İşyeri Hekimi, Üsküdar Yangın Eğitimi, Üsküdar Risk Değerlendirme, Üsküdar Yüksekte Çalışma, Üsküdar TMGD, Üsküdar OSGB İşlemleri, Üsküdar KOSGEB Danışmanlığı, Üsküdar Çevre Danışmanlığı, Üsküdar Kalite Danışmanlığı  ile ilgili detaylı bilgi almak için Türktest uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.