Veliköy Mh. Vatan Cd. No:15-19 Çerkezköy / TEKİRDAĞ
05538554158
salih@turktest.com.tr

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Danışmanlıklarımız

Türktest olarak, kurumsal danışmanlık hizmetlerimizi üçe ayırabiliriz.
– Çevre Danışmanlığı
– Kalite Danışmanlığı
– Yönetim Danışmanlığı

Çevre Danışmanlığı

 

Türktest alanında uzman ve tecrübeli Çevre Danışmanları ile çalışanlarınızın hayatlarına korumaya, topluma ve çevreye faydalı olmayı kendisine misyon edinmiştir. 21 Kasım 2008 tarihli 27061 sayılı Çevre Denetimi Yönetmeliğinin Ek-1 ve Ek-2 li listesinde yer alan kuruluşlar bünyelerinde çevre yönetim birimi kurmak veya Bakanlık tarafından yetkilendirilen Çevre Danışmanlık firmaları ile sözleşme yapmak zorunluluğu getirilmiştir.

Kalite Danışmanlığı

 

 

Müşterilerinin yönetim felsefesine “Su Gibi Hayat Vermeyi” kendisine misyon edinen Türktest, 2017 Yılından itibaren EFQM Mükemmellik Modelini uygulamaya başlamıştır.

Türktest alanında uzman ve tecrübeli Kalite Danışmanları ile Kalite Yönetim Sistemlerinin Kurulmasına ve Belgelendirilmesi faaliyetlerini yerine getirir.

Yönetim Danışmanlığı

 

 

Türktest alanında uzman ve tecrübeli DANIŞMANLAR sayesinde firmanızın kurumsallaşması, gelişerek büyümesi, hataların azalması, müşteri memnuniyetini artırması, yasal şatları yerine getirmesi ve sürekli gelişmesini sağlayarak rekabet edebilir bir seviyeye gelmenizi sağlar.

HEMEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

Danışmanlık hizmetleri ile ilgili tüm soru, öneri ve teklif talepleriniz için: