Veliköy Mh. Vatan Cd. No:15-19 Çerkezköy / TEKİRDAĞ
05538554158
salih@turktest.com.tr

Beylikdüzü Osgb

Beylikdüzü Osgb

Beylikdüzü Osgb

Yaşadığımız mekanların yanı sıra çalıştığımız ortamlar da doğal çevrenin neden olduğu tehlikelere açık konumdadır. Sağlımız ve yaşam kalitemizle doğru orantılı olan iş güvenliği konusu, ihtiyaçlar ve çevresel faktörler dikkate alınarak bir tedbir paketi içerisinde uygulanabilir ve sürdürülebilir olmalıdır. Çalışma ortamlarındaki temel İş Sağlığı ve Güvenliği Çevre Faktörleri bir diğer ve bilinen adıyla Osgb, işin kalitesini direkt olarak etkileyecek önemli bir ayrıntıdır. Beylikdüzü Osgb olarak; gürültüden aydınlatmaya, çalışma ortamının havasından kimyasal madde risklerine kadar her bir detayı iş güvenliğini etkileyen çevresel faktörler olarak değerlendirmeye alırız.

Ortam Şartları ve Çalışan Konforu

Beylikdüzü Osgb

İş ortamının sağlığı ve güvenliği, işin mahiyetine göre değişebilen ortam şartlarının oluşmasına neden olur. Beylikdüzü iş güvenliği hizmetleri; çalışma ortamlarının yaşanan sonuçlardan en az etki görebilmesi için işveren sorumluluklarını belirler ve belli dönemlerde denetleyerek kontrolünü sağlar.

İş yerindeki makinelerin sesi duyma kayıplarına yol açabilirken, karanlık ortamlarda yapılması gereken işlerin de görme kayıplarına neden olabileceği bilinmektedir. İş yeri güvenliğinden iş yeri hekim tedariğine, yangın ve ilk yardım eğitiminden acil durum eylem planının hazırlanmasına, patlama korunma planından iş yerinin mevcut durum risk analizine kadar akla gelecek her türlü güvenlik tedbirinin uygulamasında devreye giren kurumumuz alanında deneyimli uzman bir ekiple çalışır.

Acil durumlarda personelin tam donanımlı bir hastaneye gidene kadar kendi önlemlerini alabilmesi için verilen Beylikdüzü ilk yardım eğitimi, teknolojiden de gerekli destek alınarak uygulamalı olarak tamamlanmaktadır. Çok sıcak ya da çok soğuk ortamlar için gerekli risk analizi çalışmalarını da yapan ekiplerimiz, her mekana, her iş yerine ve her şarta uygun acil durum eylem planını yapar ve belli dönemlerde çalışanlar arasında uygulamalı olarak pratik eder.

Kendini Güvende Hisseden Personelin Verimliliği de Artacaktır

Kendini güvende hisseden işçilerin ortaya çıkaracağı verim artışı, her zaman şirket maliyetleri üzerinde pozitif katkılar sağlar. Beylikdüzü yangın eğitimi ve alınan diğer tedbirler, yaşamsal alanların sağlıklı bir şekilde korunmasına yardımcı olur. Belli bir sayıda insanın çalıştığı her ticari adreste işyeri hekimibulunması zorunludur. T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olan Türktest, iş yaşamının devam ettiği koşulların iyileştirilmesini sağlamakla kalmaz, rutin uygulamalarla alınan tedbirlerin yeterliliğini de denetler.

Beylikdüzü Osgb, Beylikdüzü İş Güvenliği, Beylikdüzü İşyeri Hekimi, Beylikdüzü Yangın Eğitimi, Beylikdüzü Risk Değerlendirme, Beylikdüzü Yüksekte Çalışma, Beylikdüzü TMGD, Beylikdüzü OSGB İşlemleri  ile ilgili detaylı bilgi almak için Türktest uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

%d blogcu bunu beğendi: