Veliköy Mh. Vatan Cd. No:15-19 Çerkezköy / TEKİRDAĞ
05538554158
salih@turktest.com.tr

Yönetim Becerileri Eğitimi

Yönetim Becerileri Eğitimi

Eğitimin Amacı

Eğitimin amacı insanların bilgi ve becerilerini arttırarak,  onları motive ederek, potansiyellerini gerçekleştirmelerini sağlayarak ve performanslarını yükselterek, şirketin başarısını ve kârlılığını en üst düzeye çıkarmaktır.

Şirket başarı grafiğini yükseltmeyen eğitim programları hedefine ulaşmamış demektir. YÖNETİM AKADEMİSİ olarak uyguladığımız danışmanlık projelerinde ve verdiğimiz seminerlerde hedefimiz işletmenin başarı grafiğini yükseltmektir.

Eğitim programlarının şirketin vizyon, hedef ve stratejileri doğrultusunda hazırlanması gerektiğine inandığımız için öncelikle eğitim ve danışmanlık hizmeti verilecek olan şirketi inceleyerek ihtiyaçlarını ortaya çıkartıyoruz. Eğitimlerimize katılacak personelin profillerini, eğitim ve tecrübelerini de göz önüne alarak şirketin kültürü ve yapısına göre, şirkete özel, iş planı hazırlıyoruz.  Eğitimlerimizin sonuçlarını sürekli, izliyor, değerlendiriyor ve gerekli olursa iş planında değişiklikler yapıyoruz.

Kendinin (güçlü ve zayıf yönlerinin, motivasyon ihtiyacının ve yönetim tarzının) farkında olmayan bir yönetici, kendini kontrol etmekte zorlandığı için başkalarını anlamakta ve yönetmekte zorlanıyor. Kendini tanısa da başkalarını tanıyamayan bir yönetici onlarla iletişim kurmakta, çatışmaları çözmekte ve onları yönlendirip yönetmekte zorlanıyor.

Yönetim Becerileri Eğitimi

İlk Modülü: Kişisel Farkındalık,  6 Seminer

İkinci Modülü: Sosyal Farkındalık, 6 Seminer

Üçüncü Modülü: Öz Yönetim , 6 Seminer

Dördüncü Modülü: İlişki Yönetimi, Liderlik ve Birbirini Tamamlayan Takım Çalışması.

10 Seminer

 

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

%d blogcu bunu beğendi: