Veliköy Mh. Vatan Cd. No:15-19 Çerkezköy / TEKİRDAĞ
05538554158
salih@turktest.com.tr

Firma Tanıtım

FİRMA TANITIM – KİLOMETRE TAŞLARI

2004 Yılında CANTUĞ EĞİTİM DANIŞMANLIK olarak kuruldu.

2012 yılının Şubat ayında müşterilerimize YÖNETİM DANIŞMANLIĞI ve İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ alanında hizmet verebilmek için YÖNETİM AKADEMİSİ Osgb, Araştırma, Mühendislik, Eğitim, Danışmanlık ve Periyodik Kontrol Ltd.Şti. kuruldu.

2012 yılında TSE HİZMET YETERLİLİK Belgesini aldı.

Bu yetkinliğimiz sayesinde müşterilerimiz bizden alacakları; Genel Yönetim, AB ve Diğer Uluslararası Kaynaklardan Yararlanmak Üzere Proje Hazırlama, İş Planı Hazırlama, Yatırım, Pazarlama, Üretim, İnsan Kaynakları, Mali İşler ve Finans, Dış Ticaret, Bilgisayar ve Bilgi Teknolojileri, Enerji Teknolojileri, Yeni Teknik ve Teknolojiler, CE Kapsamındaki Ürün Tasarımı Belgelendirmesi ve CE Belgesine Uygun Üretim ile Çevre konu başlıklarında alacakları danışmanlık hizmetlerine KOSGEB tarafından 45.000 TL’nin %50 si olan 22.500 TL’ye (Yirmi İki Bin Beş Yüz) kadar hibe almaya hak kazanırlar.

2013 yılında Nilüfer ilçesi Odunluk mevkiinde bulunan kendi hizmet binasına taşındı.

2013 yıl Şubat ayında Çalışma Bakanlığından ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ yetki belgesi aldı.

Bu yetkinlik sayesinde Bursa ilimiz başta olmak üzere çevre illeri de kapsayacak şekilde müşterilerimize İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği, Diğer Sağlık Personeli, İşe Giriş ve Periyodik Sağlık Raporları ve Mobil Sağlık Hizmeti sunulmaktadır.

Bu hizmetlerle ilgili detaylı bilgi için tıklayın

2013 yılı Ocak ayında YÖNETİM AKADEMİSİ Osgb, Araştırma, Mühendislik, Eğitim, Danışmanlık ve Periyodik Kontrol Ltd.Şti. Manisa Osgb Şubesi açıldı.

2013 yılı Mayıs ayında MANİSA OSGB şubesine Çalışma Bakanlığından ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ yetki belgesi verildi. 

Bu yetkinlik sayesinde Manisa ilimiz başta olmak üzere çevre illeri de kapsayacak şekilde müşterilerimize İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği, Diğer Sağlık Personeli, İşe Giriş ve Periyodik Sağlık Raporları ve Mobil Sağlık Hizmeti sunulmaktadır

İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.

2013 yılında Yöncert Yönetim Akademisi Belgelendirme Ltd.Şti. kuruldu. 

Müşterilerimizin ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, TS16949, ISO 22000, ISO 27001, ISO 13485, ISO 10002,  GMP, CMMI, CE, BRC, AS9100 vb. Belgelendirme işlemlerinin yanında Periyodik Teknik Kontroller (Forklift, vinç, asansör, vb.), Ortam Ölçümleri (Gürültü, Toz, Titreşim, Aydınlatma vb) hizmetleri sunmaktadır.

2014 yılı Ocak ayında MOBİL SAĞLIK hizmeti devreye girdi.

• 2014 yılında Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından Yılın En iyi Kobi Ödülü alındı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla düzenlenen “Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni”nin de YÖNETİM AKADEMİSİ Sayın İçişleri Bakanımız Efkan Ala tarafından 2014 yılının En İyi KOBİ  ödülü takdim edilmiştir.

2014 yılında TD Kurumsal Hizmetler A.Ş. kuruldu. 

Td Kurumsal Hizmetler A.Ş. Müşterilerimize Kalite Kontrol ve Üretime Destek, Personel Temin hizmeti vermektedir.

2015 yılında KOSGEB tarafından 2014 yılının Genç Girişimci Finalisti Ödülünü aldık.

Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun katıldığı KOBİ ve Girişimcilik Ödül Töreninde iş yerimiz olan YÖNETİM AKADEMİSİ ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ ARŞ. MÜH. EĞİTİM, DANIŞMANLIK VE PERİYODİK KONTROL.SAN.TİC. LTD.ŞTİ. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Fikri Işık tarafından 2014 yılının Genç Girişimci Finalisti Ödülü takdim edilmiştir.

2015 yılında Türktest Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. Çerkezköy hizmet birimi kuruldu.

Yine aynı yıl Türktest A.Ş. ye Çalışma Bakanlığından ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ yetki belgesi alındı. Bu yetkinlik sayesinde Tekirdağ ilimiz başta olmak üzere çevre illeri de kapsayacak şekilde müşterilerimize İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği, Diğer Sağlık Personeli, İşe Giriş ve Periyodik Sağlık Raporları ve Mobil Sağlık Hizmeti sunulmaktadır

2016 yılında Milli Eğitim Bakanlığı 5580 sayılı Özel Öğretim Kurumları yetkisi alındı.

Bu yetkilendirme ile Özel Yönetim Mesleki Eğitim Kursumuz açılmış olup, kursiyerlerine MEB Onaylı, Dış Ticaret Uzmanlığı, Eğiticinin Eğitimi, Girişimcilik, İnsan Kaynkaları Yönetimi, Üst Düzey Yönetici Asistanı, Yangın Eğitimi vb. eğitimleri vermektedir. Bu yetkinliğimiz sayesinde müşterilerimiz bizden alacakları eğitimlerde KOSGEB tarafından 40.000 TL’nin %50 si olan 20.000 TL’ye (Yirmi Bin Türk Lirası) kadar hibe almaya hak kazanırlar.

Bu eğitimlerle ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın

Sektöründe uzman, genç, dinamik ve tecrübeli 80 kişilik kadrosu ile Vizyonuna ulaşmak için emin adımlarla faaliyetlerine devam etmektedir.

Yönetim danışmanlığında Türkiye’nin her iline hizmet vermekteyiz.

OSGB Hizmeti Kapsamında Olan İller

 1. Bursa
 2. Kütahya
 3. Balıkesir
 4. Yalova
 5. Adapazarı
 6. İzmit
 7. Bilecik
 8. İzmir
 9. Manisa
 10. Denizli
 11. Aydın
 12. Uşak
 13. İstanbul
 14. Edirne
 15. Tekirdağ
 16. Çanakkale
 17. Kırklareli

YÖNETİM AKADEMİSİ ŞİRKETLER GRUBU