Veliköy Mh. Vatan Cd. No:15-19 Çerkezköy / TEKİRDAĞ
05538554158
salih@turktest.com.tr

Tek Kapıdan İş Güvenliği, Eğitim ve Danışmanlık Çözümleri

Yönetim Akademi

Tek Kapıdan İş Güvenliği, Eğitim ve Danışmanlık Çözümleri

1465469795-doc05808220160608173603
Ortak Sağlık Güvenlik Birimi unvanıyla faaliyetlerine devam eden Yönetim Akademisi, 50 personeliyle Bursa’nın nitelikli şirketleri için kapsamlı hizmetler sunuyor.

Bursa, İzmir ve Tekirdağ’da 3 şubesi bulunan kuruluşun temel amacı kurucu Hüseyin Demirgıran ve Genel Müdür Özcan Toguç tarafından; çalışanların hayatlarını korumak, müşterilerinin yasal şartlara uygun çalışmalarını sağlamak olarak ifade ediyor. “Tek kapıdan tüm çözümler” sloganıyla çalışan bu grubun içinde birçok kuruluş bulunuyor TD Şirketler Grubu’nun birimlerinden biri olan Yönetim Akademisi gerçekten bir Akademi mantığıyla çalışıyor.

Yönetim Akademisi; İşlerini doğru yöntemlerle geliştirmek, yasalara uygun iş güvenliği hizmeti almak müşterilerinin talep ettiği sertifikaları yetkili kuruluşlardan temin etmek ve en önemlisi toplam kaliteyi artırabilmek isteyen işletmelere profesyönel hizmetler sunuyor. Kuruluş bugüne kadar birlikte çalışan 1000’e yakın şirketten elde ettiği deneyimle bir çok sektör için yüksek katma değerli çözümler üretiyor. İş güvenliği uzmanlığı, iş yeri hekimliği, eğitim ve danışmanlık hizmetleri, sistem ve ürün belgelendirme, laboratuvar hizmetleri, periyodik teknik kontroller, üretime destek hizmetleri gibi kaliteyi artırıcı nitelikli hizmetler sunan Yönetim Akademisi, TD Şirketler Grubu’nun iştiraklerinden birisi.

Bine yakın müşteri

2004 yılında yönetim danışmanlığı vermek amacıyla kurulan TD Şirketler Grubu; özellikle fabrikaların ve işletmelerin yönetim sistemlerinin geliştirilmesi, üretim süreçlerinin iyileştirilmesi ve kurumsallaştırılması için danışmanlık hizmetleri vermekte, Aynı zamanda kişisel gelişi eğitimleri ve çalışanların verimliliğinin artırılması gibi eğitimler veren kuruluş; 2012 yılında 6331 sıyılı iş güvenliği kanununun çıkışından sonra tüm işletmelerin iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili hizmet alımlarının zorunlu hale getirilmesi üzerine Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan gerekli lisanlar alınmış. Dürüstlük ve işini doğru yapma ilkeleri çerçevesinde 1000’e yakın müşteriye hizmet sunan Yönetim Akademisi İş ilişkilerinin tamamını pozitif referanslar sayesinde kuruyor.

Modern ofisler, büyük eğitim salonları

Üç katlı ofisinde eğitim salonları, ilkyardım eğitim merkezi, hekim ofisleri, akciğer grafisi odası, kan alma ünitesi, laboratuvar ve yönetim birimleriyle modern ve temiz bir çalışma ortamı içinde hizmet üreten şirket içinde 50’ye yakın çalışan bulunuyor. Ülkemizin en büyük sorunlarından biri olan iş kazaları ve işçi ölümlerini engelleme yönünde çalışmalar yürüten Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı yeni iş güvenliği kanunu kapsamında çalışanların sağlığını korumak için girişimlerde bulunuyor. Gerekli sertifikaları alarak hem iş yeri sağlığı ve güvenliği çalışmalarını yürüten Yönetim Akademisi kentimizdeki büyük sanayi kuruluşları için profesyönel süreç iyileştirme ve insan sağlığının korunması faaliyetlerini başarıyla sürdürüyor.

Kalite belgeleri, sistem ve ürün sertifikasyonu

İşletmeler bazı kalite yönetim sistemlerine entegre olarak hem ürünlerinin hem de hizmetlerinin belgelenmesini isteyebiliyorlar. Bu talep çalışılan müşteriden geliyor. Dünyanın birçok noktasınamal ve hizmet üretene Bursalı ve İzmirli şirketler için sistem sertifikasyonu süreçlerini yöneten ve belgelendirme hizmeti veren Yönetim Akademisi, bağımsız belgelendirme şirketlerinden, müşterileri için ciddi belgeler alıyor. Kanuni manada akredite edilmiş şirketler tarafından verilen belgeler sayesinde tedarikçisine mal yaptıran kuruluşlar ulusal ve uluslararası pazarlarda bir adım öne çıkıyorlar. Türkiye’deki akreditasyon kuruluşu Türkak tarafından yetkilendirilen bir şirket tarafından verilebilen belgeleri Bursa’da, Yöncert Yönetim Akademisi’nden elde etmek mümkün. Bu hizmeti başarıyla ifa eden Yönetim Akademisi, gerçek bir akademi gibi bilinç üretimi konusunda çalışıyor.

Olay Metal Gazetesi 10 Aralık 2015 Sayfa:7

 

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

%d blogcu bunu beğendi: